logo Sneci kaviar

 

 

  • ostatnidobroty.png
  • snecijatyrka.png
  • sneckaviar.png
  • snecmaso.png

 

Nabízíme speciality ze
šnečího masa a šnečího kaviáru. 

Jsme malá česká rodinná firma. Firmu jsme založili v roce 1992, tehdy jako čistě obchodní společnost. Firma zajišťovala nákup, prodej a posléze zprostředkování vývozu zboží pro zahraniční klientelu. V současné době se mimo obchodní činnosti zabýváme výrobou a následným prodejem šnečího kaviáru. Šnečí kaviár vyrábíme dle belgické receptury. Za tímto účelem chováme již 5. rokem šneky africké jedlé - Helix Aspersa Maxima. Šneci jsou u nás chováni celoročně v interiéru v plně automatizovaném šnekáriu. Šneky chováme od vylíhnutí až po dospělé jedince. V březnu 2016 jsme započali s budováním potravinářské výrobny šnečího kaviáru. Výrobnu jsme úspěšně v prosinci téhož roku zkolaudovali. Proces registrace a schválení naší potravinářské výrobny Krajskou státní veterinární správou pro Plzeňský kraj proběhl v lednu 2017. Klademe velký důraz na čistotu vlastního chovu a kvalitu našich výrobků. Naše výrobky - šnečí kaviár a šnečí jatýrka dodáváme do zahraničních luxusních restaurací, oceněných michelinskou hvězdou.

Šneci jsou u nás krmeni speciálně vyvinutým certifikovaným krmivem pro odchov šneků. Šnečí kaviár ( šnečí vajíčka ) je snášen do připravených nádob ve šnekáriu a snášení vajíček je přirozeným procesem zdravých jedinců. Šneka není nutné pro získání vajíček zabíjet. Kombinace všech aspektů, tj. kvalitního krmení pro šneky, čistoty samotného chovu, dodržování hygienických předpisů ve výrobně a v neposlední řadě kvalitní receptury výroby, zaručují hodnotný, kulinářský požitek z finálního výrobku.

Počátkem měsíce dubna 2017 nám byl za 25 letou historii firmy udělen CERTIFIKÁT PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST.

Od července 2018 jsme rozšířili naší výrobu o speciality ze šnečího masa. Zákazníkům můžeme nabídnout šnečí maso vařené v hovězím nebo zeleninovém vývaru, šnečí jatýrka, šnečí paštiku s brusinkami nebo s rozmarýnem, šnečí ragú, šneky po burgundsku. Šnečí masíčka jsou balena po 24 kusech nebo 250 gramech ve sklenici - sterilováno. Šnečí jatýrka jsou naložena v kvalitním slunečnicovém oleji - čistá gramáž balení 30 gramů.

Jsme držiteli HACCP, na požádání můžeme předložit výsledky laboratorních rozborů.

V červenci 2019 zvítězil náš výrobek šnečí jatýrka v kategorii Ostatní - Regionální potravina Plzeňského kraje.

 

PRODUKTY

Kontakt Šnečí kaviár

Adresa:

Jiří Studnička

Strážov 326,

340 21 Janovice nad Úhlavou

Kontakt:

606 527 518

info@snecikaviar.cz

Otevírací doba:

Nepřetržitě po telefonické dohodě

 

WEB

 

FACEBOOK

 

FACEBOOK

regionalni potravina

ne kavir

ne maso

ne maso ve vari

ne ulity

ne ragu

 

774 805 683
607 316 390

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 Grafické návrhy

Výroba webových stránek

Propagace regionálních firem

Copyright © 2019. regionem.cz