Kontakt Najdemto.cz

info blok levy

 

 

 facebookikona    instagramikona

KARLOVARSKÝ KRAJ

 

karlovarsky

Karlovarský kraj se nachází v nejzápadnější části České republiky, sousedí s Plzeňským a Ústeckým krajem, a také s Bavorskem a Saskem.

 Mezi Chebem a Karlovými Vary prochází hlavní dopravní tepna kraje, silnice D6. Přímé rychlostní napojení na českou dálniční síť, Prahu a německou dálniční síť zatím chybí.

Významnou roli hraje lázeňství a s ním spojené služby, které představují nejvýznamnější koncentraci těchto odvětví v ČR vůbec. Lázně slouží jak klientům či pacientům z ČR, tak přitahují mezinárodní klientelu, zatím spíše ze zemí, jejichž zájem o Karlovarsko je tradiční, jako jsou SRN a Rusko.

Přírodní krásy v kraji rozhodně nechybí. Jen namátkou:Krušné hory s nejvýše položeným městečkem v republice, zvaným Boží Dar a s mnoha možnostmi letní i zimní rekreace; Chráněná krajinná oblast Slavkovský les, naštěstí nedotčená těžbou uhlí, která se nevyhnula zejména oblasti kolem Sokolova. Horskou dominantou Ašského výběžku jsou Smrčiny.

Statek Bernard - centrum řemesel a zábavně naučné centrum
Statek Bernard v Královském Poříčí leží uprostřed světoznámého lázeňského trojúhelníku, pouhých 10 minut autem od Karlových Varů. Najdete zde Centrum tradičních řemesel a zábavně naučné centrum.

Při vstupu na Statek vás přivítá malebné nádvoří, které architektonicky kopíruje původní podobu statku z 20. let minulého století. Potůčky s mlýnky, rybníčky s rybkami, nejrůznější druhy okrasných květin a samozřejmě bylinky jen dokreslují starosvětský ráz celého komplexu.

 

 mapa

 

 

Bernard logo jednobarva

 

 

bannersvitsol

 

 

774 805 683
607 316 390

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 Grafické návrhy

Výroba webových stránek

Propagace regionálních firem

Copyright © 2019. regionem.cz