Kontakt Oční studio Drahotská

Adresa:

Oční studio Pavlína Drahotská

Náměstí Republiky 61/20,

Žďár nad Sázavou 591 01

Kontakt:

733 501 096

773 350 494

drahotska@ostudio.cz

 

WEB

FACEBOOK

 

 

drahotska 1

grid 1

grid

 

logopanidrahotska

 

  • aktualni1.jpg
  • aktualni2.jpg
  • aktualni3.jpg
  • aktualni4.jpg

 

Dioptrické obruby
Nabízíme obruby v různých provedeních i materiálech, obruby nejvyšší kvality, či známých značek až po obruby cenově velmi dostupné. Najdete u nás obruby elegantní i sportovní. Specifickou záležitostí jsou brýle pro děti, kde najdete kovové i téměř nerozbitné plastové.

Zhotovení kompletních brýlí
Čočky do brýlí nejčastěji vybíráme u českých výrobců, ale v nabídce máme i německé, japonské či americké výrobce. Čočky zabrušujeme do u nás zakoupených brýlí, ale i do vašich starších či novějších obrub. U nás spolupráce s výrobou brýlí nekončí, budeme rádi, když nás budete pravidelně navštěvovat. My vám pokaždé brýle zkontrolujeme, upravíme a vyčistíme ultrazvukem, to vše zdarma.

Aplikace kontaktních čoček
V naší oční optice vám můžeme nabídnout aplikaci kontaktních čoček. Využíváme při tom nejčastěji kontaktní čočky firmy Cooper Vision. V nabídce máme kontaktní čočky jednodenní, čtrnáctidenní, měsíční, astigmatické i multifokální.

Nemáte s kontaktními čočkami žádnou zkušenost? My vám rádi pomůžeme.

Sluneční brýle s polarizací i bez
Sluneční brýle nemají jen estetickou funkci a nechrání pouze proti oslnění, ale jejich hlavní úloha je chránit oko před škodlivým UV zářením. Nedostatečná ochrana proti UV záření může vézt k zánětům spojivek, při extrémním vystavení UV záření, může poškodit zrak trvale. V naší optice najde sluneční brýle pouze s kvalitním UV filtrem. Velmi často jsou zároveň i s polarizačními čočkami, které využijete nejen u vody, ale i do auta, na ryby, lyže či jiné outdoorové aktivity.

V případě, že potřebujete dioptrickou korekci, zhotovíme vám sluneční brýle dioptrické.

Servis brýlí
Výměna a dotažení šroubku, rovnání, čištění, výměna sedýlek u nosu či přitažení brýlí. To jsou nejčastější zásahy, které brýle potřebují. Tyto opravy běžně děláme na počkání. Poradíme si i s letováním prasklých obrub, či výměnou poškozené stranice.

Doplňkový prodej

 
 
Měření zraku
Optometrista je specialista, který se zabývá měřením očních vad, kontrolou předního segmentu oka (jako je rohovka, spojivka, víčka), dále se zabývá odborným poradenstvím v oblasti správného vidění a aplikací kontaktních čoček. V západoevropských zemích se oční lékaři zabývají především prevencí a léčbou očních onemocnění, a detailní měření očních vad se přesunulo do vyšetřoven optometristů. Tento trend pozvolna přichází i k nám do České republiky.

opticky

grid 2

grid 3

grid 4

grid 5

grid 6

 

 

774 805 683
607 316 390

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 Grafické návrhy

Výroba webových stránek

Propagace regionálních firem

Copyright © 2019. regionem.cz