banner

 

  • aktualni1.jpg
  • aktualni2.jpg
  • aktualni3.jpg
  • aktualni4.jpg
  • aktualni5.jpg
  • aktualni6.jpg

 

 

55798250 342203799744189 9017424622684995584 n

To, že jste se dostali až sem, znamená, že hledáte.
Pokud to, co hledáte, je paralelní prostor k vašemu, možná až příliš každodennímu světu, jste tu správně.

DIVOSVĚT vám nabízí alespoň na chviličku zapomenout na všední starosti a povinnosti. Dává vám možnost zastavit se, nadechnout a propojit se svou nejhlubší podstatou.

V DIVOSVĚTĚ se můžete smát nebo plakat, meditovat nebo tančit, dívat se, nebo být samotným hercem, naslouchat nebo mluvit

… VŠE ZÁLEŽÍ JEN NA VÁS!

Divosvět pro ženy
Ženská energie je mocný nástroj, který může přispět k fyzické, mentální a duchovní harmonii každé z nás. Otevřenost a touha po vědomém růstu, kterou ženy disponují, umožňuje snazší vzájemné propojení a následné využití ženského potenciálu k vývoji celé naší společnosti. Přirozená schopnost dávat život, chránit a podporovat jej je příkladem, kterým my, ženy dokazujeme, že Život a Tvoření je jediným skutečným záměrem samotného Bytí.

Cítím hluboký vděk za to, že jsem žena. Vnímám potřebu sdílet své zkušenosti s dalšími ženami a skrze naše společné zvyšování energie a vědomí podpořit Život na této planetě.

Máte-li stejnou potřebu, přijměte prosím mé pozvání na některou z plánovaných akcí. Pojďme společně sdílet své zkušenosti a růst s vědomím, že se radost, láska, vnitřní síla a harmonie mohou stát trvalou součástí našeho Bytí. Pojďme společně meditovat, cvičit, tvořit, radovat se a osvojovat si techniky, které mohou přispět ke zlepšení našeho vztahu k sobě samé i ke svému okolí.

Dopřejme si tento nevšední prostor a přenesme DIVOSVĚT do svého každodenního života.

Divosvět pro děti
DIVOSVĚT pro děti je prožitkový projekt, kterým můžete obohatit svůj školkový nebo školní program. Všechny děti milují příběhy a co teprve divadélko, do kterého se samy mohou zapojit… Kromě divadelních příběhů přinášejících různá poselství, můžete svým dětem dopřát prostor k zastavení, naslouchání a propojení se svým vnitřním světem v rámci bohatého programu Meditačních DIVOHRÁTEK.

 

Kontakt Divosvět

Adresa:

Pyšely, 251 67

Kontakt:

Daniela Cachová

724 785 876
divosvet@divosvet.cz

WEB

 

FACEBOOK

IMG 0789

IMG 0803

IMG 0823

IMG 5482

 

774 805 683
607 316 390

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 Grafické návrhy

Výroba webových stránek

Propagace regionálních firem

Copyright © 2019. regionem.cz