Kontakt LuNatura.cz

Adresa:

Lucie Žáková

Klokočí 11,

753 61

Kontakt:

604 870 735

info@lunatura.cz

 

E-SHOP

FACEBOOK

 

INSTAGRAM

 

 3 2 small

3 1 small

3 3 small

341 nadobi 1

317 krabicka7

290 h ruze

lonatura logo 9 1

 

  • okno1.jpg
  • okno2.jpg
  • okno3.jpg
  • okno41.jpg

 


Přírodní kosmetiku a mýdla používám už roky. Není to pro mě nic cizí, naopak, našla jsem se v netoxickém a zdravém způsobu života. Ale myslím, že vše je potřeba dělat s mírou a všeho moc škodí. Používám zdravý selský rozum ať jde o cokoliv a ráda naslouchám intuici.

K mýdlaření a výrobě přírodní kosmetiky jsem se dostala přes kamarádky v USA, které se tomuto řemeslu také věnují. Vždy, když jsem si takové mýdlo koupila, fascinovalo mě, že tu nádheru někdo dokáže doma vyrobit a věděla jsem, že je to něco co chci určitě někdy vyzkoušet.

Dlouhých 15 let jsem žila v USA v Chicagu. Po návratu zpět do rodné hroudy jsem hledala něco co bych mohla dělat. Prošla jsem si hrstkou pohovorů, ale cítila jsem, že to není to pravé ořechové. Nechala jsem osudu volný průběh.

Podnikám od svých 23 let, v USA jsem vybudovala od základu úklidovou firmu a později se věnovala i finančnímu poradenství. Různých pracovních odvětví mám za sebou hodně, prošla jsem si za první rok a půl v USA různými pracemi. Vždy mě to ale táhlo k podnikání. Dělat to co vás baví je opravdu Dream come true :)

Vzpoměla jsem si jak jsem byla vždy uchvácena mýdly a tajemstvím jejich výroby. Už nebylo na co čekat. Pustila jsem se do samostudia. Po 3 měsících strávených načítáním různých blogů a zhlédnutím stovky videí o výrobě mýdla, jsem konečně vyrobila své první mýdlo. Pak další a další. Kdo vyrábí mýdla, tak to zná. Úplně vás to pohltí. Více jak rok jsem vylepšovala receptury a techniky a testovala je na svých nejbližších.

Jelikož se mi začalo dařit a chtěla jsem se o svůj um podělit i s ostatními, pustila jsem se do zdlouhavé certifikace. Pak přišlo na řadu budování výrobny a v únoru 2020 jsem mohla oficiálně spustit prodej. To už jsem za sebou měla spoustu vyrobených mýdel, pokusů a omylů.

Výroba přírodní kosmetiky šla jen ruku v ruce s výrobou mýdel. Sama se již léta snažím žít život bez zbytečného odpadu a dopadu na přírodu a své zdraví. Zajímám se o netoxický styl života a kosmetiku bez přidané chemie. Roky ji nejen vyrábím, ale i používám.

Ve výrobě mýdel jsem se našla a miluji svoji práci.

Žiji si teď svůj sen tady doma a všem kdo mě to umožňují mockrát děkuji!

Mějte krásný každý den :)

Lucka z LuNatura

182 pouzdro 2

311 krabicka13

176 konjac foto

164 nadobi foto

134 lunatura pemza peeling mydlo

98 1 sitky hackov

65 lunatura tuhy krem levandule

77 lunatura slehane telove maslo mesickove

 

774 805 683
607 316 390

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 Grafické návrhy

Výroba webových stránek

Propagace regionálních firem

Copyright © 2019. regionem.cz