Kontakt Davídkovo koření

Adresa:

Koření od Davídka s.r.o.

Přímá 28/6,

Brno-Bosonohy 642 00 

Kontakt:

Jednatelka

Veronika Nejedlá Jurásková

732 434 079

veronika@davidkovokoreni.com

 

E-SHOP

FACEBOOK

 

INSTAGRAM

 

Trhy 12 1

asia web vodoznak

DSC04244

IMG 0035

IMG 3254

IMG 3267

Trhy 7 1

Trhy 11 1

Trhy 13 1

Banner 1

 

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

 

 

Náš příběh a vše o nás a našem koření

Vše podstatné o nás a našem koření se dozvíte jen tady, za dvě minuty čtení...

Chceme a děláme věci JINAK.

Před 10 lety si šéfkuchař Davídek uvědomil, že mu na našem trhu něco chybí. Miloval dobré jídlo, ale nemohl si dopřávat koření, protože obsahovalo kvanta soli a chemie. Díky jeho daru kombinovat v hlavě chutě a zkušenostem v kuchyni a ve svých restauracích se ponořil do této myšlenky a vznikly první receptury pod značkou Davídkovo koření. A tak Česko poprvé spatřilo světlo světa "skutečného koření".

Víte, jaká je přesná definice slova “koření"? "Všechny části rostlin, které se používají k ochucování pokrmů a jídel". Ne krystaly soli, zvýrazňovače chuti či jiné chemické látky!

Do dnešního dne Davídek namíchal přes 80 druhů kořenících směsí na maso, zeleninu, přílohy, na kuchyni českou i ty světové.

Na své si přijdou vegani a vegetariáni i pořádní masožrouti. To vše zcela BEZ SOLI A CHEMIE. Naše koření je pro dospělé, ale i ty nejmenší. Je BEZLEPKOVÉ a vhodné pro dietáře. Samozřejmostí pak je, že naše koření neobsahuje ani nebylo vyrobeno z komponentů, které obsahují genetickou modifikaci (GMO).

Vše, co lze vypěstovat u nás, odebíráme od českých a slovenských pěstitelů. Hodně surovin pochází také od pěstitelů z celé EU a zbytek se nakupuje na holandské burze, kam se exotická koření dovážejí z Asie, jižní Ameriky a vlastně z celého světa. Samotné míchání směsí pak probíhá v Čechách. Proto vše, co lze, děláme LOKÁLNĚ.

Koření prodáváme zásadně BOZOBALOVĚ. Nikdy jej nenajdete v plastových sáčcích. Prodáváme ho volně ložené. V prodejnách z keramických dóz, na trzích z látkových pytlíků. Můžete si přinést svou vlastní kořenku a nasypeme vám koření přímo do ní. Koření vám připravíme vždy (nejen na e-shopu) do papírového sáčku, který slouží jako transportní, než si doma koření nasypete do kořenky. Pokud kořenky nemáte, můžete si je koupit přímo u nás i s našimi etiketami.

Tím, že koření není baleno do plastových sáčků a neleží nikde ve skladu několik měsíců, máme ho VŽDY ČERSTVÉ. Mícháme koření každý měsíc, ale vždy jen tolik, kolik v daném měsíci prodáme. Suroviny se navíc melou až těsně před mícháním, takže naše koření vždy voní čerstvou a pronikavou vůní.

Jsme RODINNÁ FIRMA a vše, co děláme, DĚLÁME S LÁSKOU.

Srdce naší firmy tvoří Davídek a jeho dvě dcery – starší Verunka a mladší Eliška. Jedna pochopila jeho vizi a filozofii a převedla ji v praxi. Vede firmu a zaobírá se vším, co hlavinky tvůrčích géniů nepobírají. Druhá má po tátovi nadšení pro vaření, koření a miluje jak prodávání, tak pikniky plné jídla a kuchařské show. Jsme obklopeni další kupou lidí, kteří dělají svou práci srdcem a vydávají ze sebe maximum. Jsme všichni na jedné vlně a společně budujeme svět, který jsme si vysnili.

To je asi to nejpodstatnější. Vše ostatní, a je toho ještě dost, najdete na těchto našich "vymazlených" webových stránkách. Inspirujte se našimi recepty, doplňte zásoby koření na eshopu, zjistěte, kde nás najdete nebo si přečtěte, co je u nás nového a poznejte blíže Davídky.

Děkujeme za vaši přízeň a že jste k nám zavítali.

Všeci Davídci

IMG 4051

IMG 5609 1

IMG 8415

IMG 9375

IMG 9955

IMG 9990

Trhy 1 1

Trhy 2 1

Trhy 3 1

Trhy 4 1

Trhy 5 1

Trhy 6 1

 

774 805 683
607 316 390

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 Grafické návrhy

Výroba webových stránek

Propagace regionálních firem

Copyright © 2019. regionem.cz