Kontakt Moštuj

Adresa:

Marek Šenkeřík

Pod Dubovcem 972,

Valašské Klobouky 766 01

Kontakt:

704 441 442

mostuj@seznam.cz

 info@mostuj.cz

 

E-SHOP

FACEBOOK

 

INSTAGRAM

 

 DS2 4380

DS2 4454

DS2 4491

DSC03795

bannermostuj

 

  • okno1.jpg
  • okno2.jpg
  • okno3.jpg
  • okno4.jpg

 

 

Jaký je náš příběh?
Naše moštárna je sice ještě mladá, avšak už dříve jsme naše jablka z Bio sadů zpracovávali na mošt v nedaleké moštárně. Byli jsme si vědomi kvality našich jablek, které pocházejí ze sadů, které nejsou chemicky ošetřované a jsou pouze spásané a hnojené našimi ovečkami a pocházejí z ještě původních odrůd vysokokmenných jabloní. To byl důvod, proč jsme se rozhodli vybudovat naši moštárnu, důvod, abychom této jedinečnosti využili.

Čím se zabýváme?
Naše rodinná moštárna se zabývá výrobou ovocných a zeleninových šťáv – moštů. Dbáme na vysokou kvalitu našich moštů. V naší nabídce najdete mošty, které nejsou vyrobené z koncentrátu, nejsou ředěny vodou nebo přislazované cukrem a neobsahují žádné konzervanty, barviva a aromata. Mošty jsou vyrobené z ovocné či zeleninové šťávy a jsou šetrně pasterizované.

Čím jsou naše produkty výjimečné?
Nacházíme se v krásné Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty, kde má ovocnářství svou tradici.

Naše mošty jsou výjimečné především tím, a odlišují se od konkurence, že jablka na jejich výrobu jsou zpracovány převážně z našeho Bio sadu a od drobných místních pěstitelů, našich sousedů. Proto lze tvrdit, že tyto jablka nejsou chemicky ošetřovaná tzv. „stříkaná“ a jsou z původních odrůd vysokokmenných jabloní, které si zachovali svou chuť.

Velkou pozornost si jistě zaslouží náš výjimečný mošt z Jaderniček. Jadernička je velmi oblíbená odrůda, především u nás na Valašsku, která vyniká svou sladkou a nezaměnitelnou chutí. Určitě doporučujeme vyzkoušet. Za zmínku stojí také náš švestkový/trnkový(jak my říkáme) mošt, neboť naši sousedé z nich pálí slivovici, my je však lisujeme na mošt.

IMG 5019

IMG 5100

IMG 5113

IMG 5119

IMG 5229 1

Posledni

jablko 100

 

774 805 683
607 316 390

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 Grafické návrhy

Výroba webových stránek

Propagace regionálních firem

Copyright © 2019. regionem.cz