Kontakt LMDesign

Adresa:

LMDesign

Křižanov 44,

Hrob 417 04

Kontakt:

777 581 515

info@kos-trideni.cz

 

E-SHOP

 

WEB

FACEBOOK

 

 2

3

4

5

6

7

9

14

bannerlmdesign

 

  • 01_copy.jpg
  • 02_copy.jpg
  • 03_copy.jpg
  • 04_copy.jpg

 

 

 

Koše na prádlo
Koš na prádlo, ve kterém se snoubí jedninečný design, praktičnost a elegance. Už se nebudete za svůj koš na prádlo nikdy stydět. Bude unikátním doplňkem vaší ložnice, koupelny či chodby. Nikdo nepozná, že se jedná o prádelní koš. Třídění špinavého prádla nemůže být už jednodušší. Vše roztřídíte rovnou v koši podle barvy nebo materiálu a pomocí multifunkčních vaků přenesete špinavé prádlo rovnou k pračce.

Koš na tříděný odpad
Ať už umístíte koš na tříděný odpad do kuchyně nebo do chodby, bude krásným doplňkem Vašeho interiéru. Výplň koše na tříděný odpad můžete kdykoli libovolně vyměňovat podle interiéru nebo použití. Obrovskou výhodou je multifunkčnost použití tohoto koše. S vystuženými pevnými taškami Vám dobře poslouží jako koš na třídění prádla jej lze použít i jako peřiňák nebo lavici s úložným prostorem se zatížením až 100kg. K dispozici máte tedy jeden výrobek k mnoha účelům. Kdykoli se Vaše potřeba či interiér změní, z koše na tříděný odpad máte hned koš na třídění prádla, peřiňák, sedátko nebo jen úložný prostor. Koš má zadní otvory pro zajištění cirkulace vzduchu, tedy žádný zápach.

Peřiňák | Lavice | Truhla
Lavice s úložným prostorem, která rozjasní Vaší ložnici nebo předsíň. Výplň lavice můžete kdykoli libovolně vyměňovat podle pokoje Vašeho interiéru nebo použití. Lavici je možno zatížit až 100kg, poslouží Vám dobře jako plnohodnotné sedátko. Dva kusy vedle sebe se výborně hodí jako lavice s úložným prostorem k posteli. K dispozici máte jeden výrobek k více účelům. Koš má zadní otvory pro zajištění cirkulace vzduchu, tedy žádný zápach. Navíc v kombinaci s taškami mají univerzální použití.

Multifunkční vaky/tašky
Přenosné vyztužené vaky/tašky s multifunkčním využitím, které sami mohou sloužit jako koš na prádlo nebo koš na tříděný odpad nebo také jako nákupní taška či úložný prostor do skříně. K dispozici máte tedy jeden výrobek k mnoha účelům. Jeho využití se mění podle Vaší potřeby. Taška zachovává pevnost a tvar díky výztuze na všech stranách. Navíc je 100% recyklovatelná.

 

10

11

12

        13

16

17

18

19

21

22

 

774 805 683
607 316 390

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 Grafické návrhy

Výroba webových stránek

Propagace regionálních firem

Copyright © 2019. regionem.cz