Kontakt Kvalitex

Adresa:

Josef Handrejch

Kvalitex Písek s.r.o.

Za Nádražím 734,

Písek 397 01

Kontakt:

380 602 200

7 - 15 hodin

info@kvalitex.cz

 

E-SHOP

FACEBOOK

 

 1

2

deka

16

4

3

1

  • okno1.jpg
  • okno2.jpg
  • okno3.jpg
  • okno4.jpg

 

Naše společnost Kvalitex převážně vyrábí ložní textil, ale ve skutečnosti plníme všechny poptávky a přání svých zákazníků. Našimi zákazníky jsou specializované obchody s bytovým textilem, hotely, penziony, ale i veškeré zdravotnická a ubytovací zařízení. Díky vysoké kvalitě zvolených materiálů a vhodným technologickým operacím výroby získávají produkty pod svou značkou Kvalitex vlastnosti vysokého tepelného i omakového komfortu pro Vaše tělo a pokožku.

Je třeba, abychom si všichni uvědomili, že každý trávíme spánkem skoro až 30% svého života a je to jediný odpočinek, který je pro nás nenahraditelný. Z těchto důvodů je potřeba vybírat lůžkoviny, kde materiály, dotýkající se pokožky, jsou vyrobeny z přírodních materiálů, které jsou hřejivé, splývavé a příjemné na omak. Výplňovými materiály rozumíme vysoce kvalitní duté vlákno (ne žádnou náhražku), které splní tepelné požadavky všech zákazníků. Toto duté vlákno je snadné na údržbu a díky tomu je šíření bakterií ve Vašem lůžku značně omezeno.

Aspoň tři krát za rok se snažíme přinášet novinky a to jak desénové tak i produktové. V případě jakéhokoliv dotazu nás prosím kontaktujte na uvedených kontaktech nebo zde na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přejeme Vám příjemně strávené chvíle v našem internetovém obchodě a webových stránkách a pevně věříme ve Váš zájem o české výrobky.

5

6

7

9

10

11

12

15

 

774 805 683
607 316 390

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 Grafické návrhy

Výroba webových stránek

Propagace regionálních firem

Copyright © 2019. regionem.cz